T92S11D22-12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 575
Arkusz danych
W magazynie: 236
Nowy produkt
Ilustracja dla T92S11D22-12 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T92S11D22-12
Numer produktu DigiKey
1111-T92S11D22-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
T92S11D22-12
Opis
GENERAL PURPOSE RELAYS DPDT PNL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
15 ms
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
30 A
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Napięcie przełączania
600V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL, UR, VDE
Obciążenie - maks. przełączanie
18000VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
140 mA
Rezystancja cewki
86 Ohms