T4130012121-000
Numer produktu DigiKey
A142118-ND
Producent
Numer produktu producenta
T4130012121-000
Opis
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T4130012121-000 Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Stop miedzi
Prod.
Wykończenie obudowy
Nikiel
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Srebro
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
12
Prąd znamionowy (A)
1,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
M12-12
Napięcie znamionowe
30V
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C