T1910101121-009
Numer produktu DigiKey
17-T1910101121-009-ND
Producent
Numer produktu producenta
T1910101121-009
Opis
H10BPR-TSH-PG21-EMC-C
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Osłona Złącze Wejście z boku PG21 H10B IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T1910101121-009 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar gwintu
PG21
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Rozmiar / wymiar
5,748" x 2,283" x 3,976" (146,00mm x 58,00mm x 101,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Seria
Kolor obudowy
Białe
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Produkt odporny na korozję i zakłócenia elektromagnetyczne
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Osłona
Materiał obudowy
Stop aluminium, odlew
Styl
Wejście z boku
Wykończenie obudowy
Pokryte proszkiem
Rozmiar
H10B
Temperatura robocza
-40°C - 125°C