T1910100116-009
Numer produktu DigiKey
A134211-ND
Producent
Numer produktu producenta
T1910100116-009
Opis
T1910100116-009
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Osłona Złącze Wejście z boku PG16 H10B IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T1910100116-009 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar gwintu
PG16
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Rozmiar / wymiar
5,748" x 2,283" x 3,976" (146,00mm x 58,00mm x 101,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Seria
Kolor obudowy
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Produkt odporny na korozję i zakłócenia elektromagnetyczne
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Osłona
Materiał obudowy
Stop aluminium, odlew
Styl
Wejście z boku
Wykończenie obudowy
Pokryte proszkiem
Rozmiar
H10B
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Lokalizacja blokady
Blokady wkrętów na osłonie
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 18 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
18W magazynie