KUHP-5AT1-120 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 242
Arkusz danych
W magazynie: 0
Nowy produkt
Ilustracja dla KUHP-5AT1-120 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KUHP-5AT1-120
Numer produktu DigiKey
1111-KUHP-5AT1-120-ND
Producent
Numer produktu producenta
KUHP-5AT1-120
Opis
INDUSTRIAL RELAYS SP 30A TP FLNG
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 120V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
KUHP-5AT1-120 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Seria
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
102V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-45°C - 45°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-tlenek kadmu (AgCdO)
Prąd znamionowy styku
30 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
240V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
7200VA
Rezystancja cewki
1.7 kOhms
Prąd cewki
24 mA