CRG0603F11K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 37 646
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 39 115
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 999
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
Nowy produkt
Ilustracja dla CRG0603F11K jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0603F11K
Numer produktu DigiKey
1111-CRG0603F11KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603F11K
Opis
THICK FILM RESISTORS-SMD CRG0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0603F11K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)