A8MMS-1006M
Numer produktu DigiKey
A8MMS-1006M-ND
Producent
Numer produktu producenta
A8MMS-1006M
Opis
ADM10S/AE10M/ADM10S
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi DIP na DIP, odwrócone 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Kolor
Wiele, wstążka
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zastosowanie
Gniazdo (0,1"), wejście płytki
Typ złącza
DIP na DIP, odwrócone
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Cyna
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)