A3RRB-1006G
Numer produktu DigiKey
A3RRB-1006G-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3RRB-1006G
Opis
IDC CABLE - APR10B/AE10G/APR10B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Funkcje
Klucz polaryzujący, zabezpieczenie przed naprężeniami
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Wtyczka na wtyczkę
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)