A3CCB-1006M
Numer produktu DigiKey
A3CCB-1006M-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3CCB-1006M
Opis
IDC CABLE- AKC10B/AE10M/AKC10B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Funkcje
Klucz polaryzujący
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Wiele, wstążka
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)