A3BBH-1006G
Numer produktu DigiKey
A3BBH-1006G-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3BBH-1006G
Opis
IDC CABLE - ASR10H/AE10G/ASR10H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Funkcje
Zabezpieczenie przed naprężeniami
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)