A3AKB-1006G
Numer produktu DigiKey
A3AKB-1006G-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3AKB-1006G
Opis
IDC CABLE - ASC10B/AE10G/APK10B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do wtyczki
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)