A3AAB-1006M
Numer produktu DigiKey
A3AAB-1006M-ND
Producent
Numer produktu producenta
A3AAB-1006M
Opis
IDC CABLE- ASC10B/AE10M/ASC10B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Wiele, wstążka
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)