A2MXS-1006G
Numer produktu DigiKey
A2MXS-1006G-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2MXS-1006G
Opis
ADM10S/AE10G/X
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi DIP na kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Kolor
Szare, taśma
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zastosowanie
Gniazdo (0,1"), wejście płytki
Typ złącza
DIP na kabel
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Cyna
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
100,0µin (2,54µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)