STS25A18BSMTR
STS25A18BSMTR
STS25A18BSMTR
Numer produktu DigiKey
450-STS25A18BSMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
450-STS25A18BSMTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
450-STS25A18BSMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS25A18BSMTR
Opis
6.2 X 6.2 X 2.5, 180GF, IP67, TA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
STS25A18BSMTR Modele
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Prod.
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,20mm x 6,20mm
Digi-Reel®
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
180gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 48V=
Materiał aktuatora
Guma silikonowa
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,25mm
Typ mocowania
Okres trwałości mechanicznej
300000 cykli
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm