STS25A18BSMTR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | STS25A18BSMTR |
Opis | 6.2 X 6.2 X 2.5, 180GF, IP67, TA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | STS25A18BSMTR Modele |
Kategoria | Orientacja aktuatora Uruchamiane od góry |
Prod. | Styl zakończenia Gull Wing |
Seria | Obrys 6,20mm x 6,20mm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Oświetlenie Niepodświetlane |
Status części Aktywny | Siła robocza 180gf |
Obwód SPST-NO | Stopień ochrony IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność |
Funkcja przełącznika Off-Mom | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Prąd znamionowy styku przy napięciu 0,05A przy 48V= | Materiał aktuatora Guma silikonowa |
Typ aktuatora Standard | Skok przełącznika 0,25mm |
Typ mocowania | Okres trwałości mechanicznej 300000 cykli |
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną 2,50mm |