PRASA1-16L-BB0CW jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przełączniki kołyskowe SPST 16A (~) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PRASA1-16L-BB0CW
Numer produktu DigiKey
PRASA1-16L-BB0CW-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRASA1-16L-BB0CW
Opis
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Prod.
Oznaczenie aktuatora
O I
Seria
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
Pyłoszczelny
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 19,20mm x 13,00mm
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Obwód
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UL, VDE
Funkcja przełącznika
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Prąd znamionowy (A)
Okres trwałości elektrycznej
6000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V