PBES16L2HR
PBES16L2HR
PBES16L2HR
Numer produktu DigiKey
450-PBES16L2HR-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBES16L2HR
Opis
SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 125V
Szczegółowy opis
Wyłącznik zatrzymywania awaryjnego SPST-NO + SPST-NC Montaż panelowy, przód
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
3A (~), 220mA (=)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 16,00mm
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Obwód
SPST-NO + SPST-NC
Napięcie oświetlenia (nominalne)
6V~/=