PBES16L20R
Numer produktu DigiKey
450-PBES16L20R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBES16L20R
Opis
SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłącznik zatrzymywania awaryjnego SPST-NO + SPST-NC Montaż panelowy, przód
Kategoria
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Producent
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Prąd znamionowy (A)
3A (~), 220mA (=)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 16,00mm
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Operacja resetowania
Skręcane
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
SPST-NO + SPST-NC
Temperatura robocza
-25°C - 70°C