PBES16L1IR
Numer produktu DigiKey
450-PBES16L1IR-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBES16L1IR
Opis
SWITCH ESTOP TWIST RESET 3A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłącznik zatrzymywania awaryjnego SPST-NC Montaż panelowy, przód
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
3A (~), 220mA (=)
Producent
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Opakowanie
Skrzynka
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 16,00mm
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Operacja resetowania
Skręcane
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Obwód
SPST-NC
Napięcie oświetlenia (nominalne)
14V~/=