AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
Numer produktu DigiKey
450-2315-ND
Producent
Numer produktu producenta
AV1920E312Q04
Opis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPDT Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, czerwone
Opakowanie
Taca
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,20mm
Obwód
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Funkcja przełącznika
On-Mom
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
3A (~)
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V