YFF21AC1E223MT0Y0N
Numer produktu DigiKey
445-175332-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175332-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175332-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
YFF21AC1E223MT0Y0N
Opis
CAP FEEDTHRU 0.022UF 25V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory przelotowe 25V 1 A 0805 (2012 metryczne), 4 podkładki PC
Modele EDA/CAD
YFF21AC1E223MT0Y0N Modele
Kategoria
Prąd
1 A
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Tłumienność
30dB przy 10MHz - 2GHz
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 4 podkładki PC
Pojemność
0.022 µF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Napięcie - znamionowe
25V