YFF18AC1H472MT0Y0N
Numer produktu DigiKey
445-175319-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175319-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175319-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
YFF18AC1H472MT0Y0N
Opis
CAP FEEDTHRU 4700PF 20% 50V 0603
Szczegółowy opis
4700 pF Kondensatory przelotowe 50V 1 A 0603 (1608 metryczne), 4 podkładki PC
Modele EDA/CAD
YFF18AC1H472MT0Y0N Modele
Kategoria
Prąd
1 A
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Tłumienność
30dB przy 40MHz - 3GHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 4 podkładki PC
Pojemność
4700 pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Napięcie - znamionowe
50V