YFF15AC0J105MT0Q0E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | YFF15AC0J105MT0Q0E |
Opis | CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF Kondensatory przelotowe 6,3V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metryczne), 3 podkładki PC |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd 2 A |
Producent TDK | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 30mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Tłumienność 40dB przy 1MHz - 2,6GHz |
Status części Aktywny | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Typ Przepust | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Pojemność 1 µF | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne), 3 podkładki PC |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe 6,3V | Wysokość (maks.) 0,020" (0,50mm) |