YFF15AC0J105MT0Q0E
Numer produktu DigiKey
445-YFF15AC0J105MT0Q0ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-YFF15AC0J105MT0Q0ECT-ND - Taśma cięta (CT)
445-YFF15AC0J105MT0Q0EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
YFF15AC0J105MT0Q0E
Opis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory przelotowe 6,3V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metryczne), 3 podkładki PC
Kategoria
Prąd
2 A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
30mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tłumienność
40dB przy 1MHz - 2,6GHz
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Przepust
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Pojemność
1 µF
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), 3 podkładki PC
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
6,3V
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)