TFM322512ALVA1R5MTAA
Numer produktu DigiKey
445-TFM322512ALVA1R5MTAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-TFM322512ALVA1R5MTAACT-ND - Taśma cięta (CT)
445-TFM322512ALVA1R5MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFM322512ALVA1R5MTAA
Opis
FIXED IND 1.5UH 3.2A 57 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Cienka warstwa Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 57mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TFM322512ALVA1R5MTAA Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 57mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Cienka warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4A