TFM252012ALMA4R7MTAA
Numer produktu DigiKey
445-175187-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-175187-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-175187-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFM252012ALMA4R7MTAA
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.6A 200 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cienka warstwa Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 200mOhm 1008 (2520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TFM252012ALMA4R7MTAA Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 200mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Cienka warstwa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008 (2520 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A