TCM06UX-020-2P-T201
Numer produktu DigiKey
445-TCM06UX-020-2P-T201TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-TCM06UX-020-2P-T201CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-TCM06UX-020-2P-T201DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCM06UX-020-2P-T201
Opis
CMC 100MA 2LN 20 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 20 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 500mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TCM06UX-020-2P-T201 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
500mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
10V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,026" x 0,020" (0,65mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,014" (0,35mm)
Impedancja przy częstotliwości
20 Ohms @ 100 MHz