SLF7045T-150M1R1-PF
Numer produktu DigiKey
445-2017-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-2017-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-2017-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SLF7045T-150M1R1-PF
Opis
FIXED IND 15UH 1.53A 62.4 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.53 A Maks. 62,4mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SLF7045T-150M1R1-PF Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 62,4mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)