PIS150H-471M
Numer produktu DigiKey
495-PIS150H-471MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-PIS150H-471MCT-ND - Taśma cięta (CT)
495-PIS150H-471MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PIS150H-471M
Opis
FIXED IND 470UH 1.81A 250 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.81 A 250mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A
Seria
Ekranowanie
Ekranowany
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
250mOhm
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,610" x 0,610" (15,50mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)