PIS150H-471M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PIS150H-471M |
Opis | FIXED IND 470UH 1.81A 250 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.81 A 250mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (A) |
Prod. | Prąd - nasycenia (Isat) 2,3A |
Seria | Ekranowanie Ekranowany |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 250mOhm |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 150°C |
Typ Uzwojenie | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,610" x 0,610" (15,50mm x 15,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,571" (14,50mm) |