PHUA3015-30A-21-000
Numer produktu DigiKey
445-181629-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHUA3015-30A-21-000
Opis
VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Drgania, piezoelektryczne (haptyczne) 12V=
Kategoria
Funkcja
Drgania, piezoelektryczne (haptyczne)
Producent
TDK
Napięcie - znamionowe
12V=
Seria
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,181" x 0,591" (30,00mm x 15,00mm)
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Podkładka lutownicza
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 60°C