PHUA3015-049B-00-000
Numer produktu DigiKey
445-181631-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHUA3015-049B-00-000
Opis
SPEAKER 2.2OHM 5W TOP PORT
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 5 W 100 Hz ~ 20 kHz Góra Prostokątne
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Producent
TDK
Moc - znamionowa
5 W
Seria
Moc - maks.
10 W
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Prostokątne
Technologia
Piezoelektryczne
Zakończenie
Elastyczne styki
Typ
Przeznaczenie ogólne
Rozmiar / wymiar
1,181" x 0,591" (30,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Zakres częstotliwości
100 Hz ~ 20 kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,019" (0,49mm)
Impedancja
2.2 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Sprawność - próby
100mm