NLCV32T-151K-EF
Numer produktu DigiKey
445-16388-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-16388-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-16388-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NLCV32T-151K-EF
Opis
FIXED IND 150UH 100MA 7.93 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 100 mA Maks. 7,93Ohm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NLCV32T-151K-EF Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,93Ohm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)