MPZ2012S331ATD25
Numer produktu DigiKey
445-MPZ2012S331ATD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MPZ2012S331ATD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MPZ2012S331ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ2012S331ATD25
Opis
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 2,5A 50mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ2012S331ATD25 Modele
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
330 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)