MPZ2012S102JTD25
Numer produktu DigiKey
445-MPZ2012S102JTD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MPZ2012S102JTD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MPZ2012S102JTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ2012S102JTD25
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 1,5A 150mOhm
Modele EDA/CAD
MPZ2012S102JTD25 Modele
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
150mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)