MPZ2012S101ATD25
Numer produktu DigiKey
445-MPZ2012S101ATD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MPZ2012S101ATD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MPZ2012S101ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ2012S101ATD25
Opis
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 4A 20mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPZ2012S101ATD25 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
100 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)