MPZ1005S331ET000
Numer produktu DigiKey
445-9330-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9330-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9330-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ1005S331ET000
Opis
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Szczegółowy opis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 700mA 280mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPZ1005S331ET000 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
700mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
280mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
330 Ohms @ 100 MHz