MPZ1005F470ETD25
Numer produktu DigiKey
445-172743-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172743-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172743-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPZ1005F470ETD25
Opis
FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 450mA 450mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
450mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
450mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedancja przy częstotliwości
47 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)