MMZ1608S202ATA00
Numer produktu DigiKey
445-MMZ1608S202ATA00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MMZ1608S202ATA00CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MMZ1608S202ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1608S202ATA00
Opis
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 200mA 900mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMZ1608S202ATA00 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
900mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
2 kOhms @ 100 MHz