MMZ1608R300ATD25
Numer produktu DigiKey
445-MMZ1608R300ATD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MMZ1608R300ATD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MMZ1608R300ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1608R300ATD25
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 1,5A 50mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)