MMZ1608B601CTAH0
Numer produktu DigiKey
445-MMZ1608B601CTAH0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MMZ1608B601CTAH0CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MMZ1608B601CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1608B601CTAH0
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 500mA 400mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMZ1608B601CTAH0 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
400mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz