MMZ1608A252BTD25
Numer produktu DigiKey
445-MMZ1608A252BTD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MMZ1608A252BTD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MMZ1608A252BTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1608A252BTD25
Opis
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 200mA 800mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
2.5 kOhms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)