MMZ1005D680CTD25
Numer produktu DigiKey
445-172783-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172783-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172783-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ1005D680CTD25
Opis
FERRITE BEAD 68 OHM 0402 2LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 400mA 380mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMZ1005D680CTD25 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
400mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
380mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedancja przy częstotliwości
68 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)