MMZ0603D121ET000
Numer produktu DigiKey
445-172706-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-172706-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-172706-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMZ0603D121ET000
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 125mA 2,4Ohm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
125mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,4Ohm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz