MLK1005S33NJT000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 10 461
Arkusz danych
33 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 900mOhm 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MLK1005S33NJT000
Numer produktu DigiKey
445-1473-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1473-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MLK1005S33NJT000
Opis
FIXED IND 33NH 200MA 900 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MLK1005S33NJT000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 900mOhm
Prod.
Q przy częst.
7 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,5GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)