MLG0603S6N2ST000
Numer produktu DigiKey
445-3102-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3102-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-3102-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLG0603S6N2ST000
Opis
FIXED IND 6.2NH 250MA 550 MOHM
Szczegółowy opis
6.2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 550mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MLG0603S6N2ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 550mOhm
Prod.
Q przy częst.
5 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,2GHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)