MLG0603S4N3ST000
Numer produktu DigiKey
445-3098-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3098-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-3098-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLG0603S4N3ST000
Opis
FIXED IND 4.3NH 300MA 400 MOHM
Szczegółowy opis
4.3 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 400mOhm 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
MLG0603S4N3ST000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 400mOhm
Prod.
Q przy częst.
5 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
5GHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,013" (0,33mm)