MLG0603S12NJT000 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MLG0603S12NJT000 |
Opis | FIXED IND 12NH 180MA 900 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 180 mA Maks. 900mOhm 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MLG0603S12NJT000 Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 900mOhm |
Prod. | Q przy częst. 6 przy 100MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 2,8GHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 MHz |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,013" (0,33mm) |