MDF2016BSS270CTD25
Numer produktu DigiKey
445-MDF2016BSS270CTD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-MDF2016BSS270CTD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-MDF2016BSS270CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MDF2016BSS270CTD25
Opis
FERRITE BEAD 27 OHM 0806 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 Ohms @ 2 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0806 (2016 metryczne) 1A 220mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
220mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Typ filtra
Linia zasilająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Impedancja przy częstotliwości
27 Ohms @ 2 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)