KCZ1210AH301HRTD25
Numer produktu DigiKey
445-KCZ1210AH301HRTD25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-KCZ1210AH301HRTD25CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-KCZ1210AH301HRTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KCZ1210AH301HRTD25
Opis
CMF FOR AUTO,300,0.1A,-55~125
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Producent
TDK
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,039" (1,25mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedancja przy częstotliwości
300 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
0504 (1210 metryczne), 4 odprowadzenia
Prąd znamionowy (maks.)
100mA